WITAMY!!!!

Zaczynamy nowy sezon 2020!

Witamy!🤗
Z radością i uśmiechem na twarzy 😁chcielibyśmy Państwa poinformować, że dostaliśmy zielone światło 🟢i już od 8 MAJA będziemy mogli znów Pastwa gościć na naszym Ośrodku!🏡 Aktualnie przygotowujemy się aby w tym roku z racji COV-ID 19 pobyt na naszym Ośrodku był bezpieczny‼️ dla naszych gości i plażowiczów! 🏖Serdecznie zapraszamy, recepcja czynna od 9:00 tak jak zawsze.
Odnośnie zaostrzeń lub zasad 🙋🏼‍♂️które mogą być nałożone od górnie będziemy informować na bieżąco(dlatego zachęcamy do polubienia 👍🏻i obserwowania naszej strony😸) .Teraz czekamy na was z otwartymi dłońmi 👐🏻(oczywiście w maseczkach^^😷) i mamy nadzieje, że zobaczymy się 8 MAJA. Pamiętajcie powiedzcie znajomym!🤗🤪

Jak co roku będziemy się starali zapewnić Państwu moc atrakcji na naszym ośrodku. Jak już na pewno wiecie pod koniec sezonu (niestety) pojawiły się u nas rowery dla gości przebywających na naszym ośrodku, które przypadły do gustu i miały duże powodzenie. Także w zeszłym sezonie odremontowaliśmy zaplecze sanitarne na plaży, żeby plażowicze a także goście ośrodka mogli swobodnie korzystać. Wymieniliśmy podłogi w każdy domku.
Kalendarz imprez niestety uległ zmianie ze względu na COV-ID 19 .

Informujemy także ,że na naszym ośrodku nie organizujemy żadnych imprez typu kawalerski, panieński, urodziny itp.

Wszyscy nasi goście przed zameldowaniem będą musieli podpisać zgodę RODO, oraz okazać dowód tożsamości w celu zameldowania . Będziemy tego bardzo przestrzegać , ponieważ staramy się zapewnić naszym gościom spokój i bezpieczeństwo.