Oferta Noclegowa

Główną ofertą ośrodka RELAX jest piękne pole campingowe o powierzchni ok.3 hektarów.  Teren ośrodka jest w ogrodzony i oświetlony. Dodatkowo na naszym terenie znajdują się domki letniskowe i pokoje.

Pole Campingowe

Możliwość skorzystania z przyłączy elektrycznych, korzystania z natrysków w dogodnych godzinach zapewnia komfortowe warunki socjalne. Bujna zieleń brzóz i lip daje możliwość odnalezienia cienia dla namiotów, przyczep i camperów. Komfort pola podwyższa możliwość korzystania  ze zlewni nieczystości.

Rozlokowane na terenie ławeczki oraz miejsca do zbiorowego spożywania posiłku (wiatki) poprawiają  jakość odpoczynku i relaksu.

DOMKI I POKOJE LETNISKOWE

    • domki kempingowe 2, 4, 8 osobowe z WC i ciepłą wodą
    • domki kempingowe 5, 6 osobowe z WC i natryskiem
    • pokoje 3 osobowe z WC i natryskiem
                           

Cennik

UWAGA !

NA NASZYM OŚRODKU NIE MA MOŻLIWOŚCI ZORGANIZOWANIA WIECZORKÓW KAWALERSKICH, PANIEŃSKICH, HUCZNYCH IMPREZ URODZINOWYCH, INTEGRACYJNYCH.

POBYT ZWIERZĄT

Zwierzęta są u nas mile widziane. Właściciele są zobowiązani posiadać aktualne zaświadczenie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Gości posiadające duże psy proszeni są o prowadzania pupili na smyczy

Doba noclegowa rozpoczyna się o godz.15.00 a kończy o godz. 12.00 ostatniego dnia pobytu.

Każda następna rozpoczęta godzina pobytu w domku lub pokoju wynosi 15zł.

UWAGA!

Zadatek musi być wpłacony w ciągu 48 h od dnia utworzenia rezerwacji. Dopłata do całości za pobyt następuje w recepcji w pierwszym dniu pobytu.

W przypadku rezerwacji dokonywanych w terminie krótszym niż 3 dni przed planowanym przyjazdem rezerwujący zobowiązany jest do przysłania potwierdzenia wpłaty na e-mail: m.jedrzejewska1@op.pl w celu weryfikacji.

Dodaj komentarz